Naši pracovníci

Provozní doba

pondělí–pátek: 7:30–16:00
sobota–neděle: zavřeno

Odborné konzultace je vhodné dohodnout předem.

Naši kontaktní pracovníci

Prodejní podpora

Brilon.Lucie.Gazarkova
Lucie Gazárková
asistentka
obchodní konzultantka

Tel.: +420 226 21 21 21 
Mobil: +420 724 311 229 
E-mail: info@brilon.cz

Prodejní podpora

Geminox Katerina.Kolarikova
Ing. Kateřina Kolaříková
objednávky a fakturace


Tel.: +420 226 21 21 41
Mobil: +420 602 228 084
E-mail: objednavky@brilon.cz

Prodejní podpora

Brilon.Lucie.Kulicova
Lucie Kuličová
servis a náhradní díly


Tel.: +420 226 21 21 57
Mobil: +420 602 385 442
E-mail: l.kulicova@brilon.cz


Technická podpora

Brilon Jan.Trminek
Jan Třmínek
technická podpora


Mobil: +420 607 033 046 
E-mail: j.trminek@brilon.cz

Technická podpora

Geminox Jan.Soukup
Ing. Jan Soukup
odborný konzultant pro Čechy
(jižní a západní Čechy)

Mobil: +420 724 211 162 
E-mail: j.soukup@brilon.cz

Technická podpora

Geminox Zdenek.Novak
Ing. Zdeněk Novák
odborný konzultant pro Moravu


Mobil: +420 602 225 268 
E-mail: z.novak@brilon.cz

Technická podpora

Geminox Vaclav.Frolik
Ing. Václav Frolík
odborný konzultant pro Prahu
a střední Čechy

Mobil: +420 602 328 175 
E-mail: v.frolik@brilon.cz

Technická podpora

Geminox Ondrej.Kopun
Bc. Ondřej Kopún
odborný konzultant pro Čechy
(východní Čechy)

Mobil: +420 725 763 616 
E-mail: o.kopun@brilon.cz

Technická podpora

M.Bohm
Ing. Miroslav Böhm
odborný konzultant pro Čechy
(severní Čechy)

Mobil: +420 601 381 351
E-mail: m.bohm@brilon.cz

Technická podpora

Geminox Lukas.Lagron
Lukáš Lagron
servis a náhradní díly


Mobil: +420 724 062 347 
E-mail: l.lagron@brilon.cz

Obchodní ředitel

Brilon.Dana.Necaskova
Ing. Dana Nečásková
obchodní ředitelka


Mobil: +420 728 304 423
E-mail: D.Necaskova@brilon.cz